BIOEFFECT EESTI

AVALEHT / Ostutingimused

Ostutingimused

  1. Müügitingimuste kehtivus

 

1.1     Müügitingimused kehtivad Bioeffectestonia.ee klientide (edaspidi Klient) ja RK Turundus OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2      Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Bioeffectestonia.ee toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3      Bioeffectestonia.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Bioeffectestonia.ee veebilehel.

 

2.         Hinnad

2.1     Kõik hinnad Bioeffectestonia.ee veebilehel on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2     Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

 

3.         Tellimuse vormistamine

3.1     Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

3.2     Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.

3.3     Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 50 € ostust on kauba kohaletoimetamine siseriiklikult tasuta.

3.4     Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „Esita tellimus“. Kui olete juba Bioeffectestonia.ee registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „registreeri“ ja sisestage kontaktandmed. 

3.5     Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „tellin ja tasun“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu näete vastava ikooni alt  ja arveid on võimalik hallata „Minu konto“ ikooni alt.

3.6     Tooted postitame pärast arve tasumist.

 

4.         Müügilepingu jõustumine

4.1     Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „tellin ja tasun”.

4.2      Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud RK Turundus OÜ arveldusarvele.

 

5.         Kohaletoimetamine

5.1.    Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Bioeffectestonia.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Bioeffectestonia.ee logistikapartneri(te)le.

5.2.   Kui kasutasite riigisisest Itella/Smartposti pakiautomaadi teenust, siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud pakiautomaadist Eesti piires 2-4 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile. Seejärel tagastatakse pakk Bioeffectestonia.ee’le.

5.3.   Kui kasutasite rahvusvahelist Itella/Smartposti pakiautomaadi teenust (laieneb ainult Soome klientidele), siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud pakiautomaadist Soomes 3-5 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Kliendi mobiilile. Seejärel tagastatakse pakk Bioeffectestonia.ee’le.

5.4.   Kui kasutasite rahvusvahelist Itella/Smartposti postkontori teenust (laieneb ainult Soome klientidele), siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud postkontorist Soomes 5-7 tööpäeva jooksul. Kui pakk on jõudnud sihtkohta, edastatakse Kliendile paki saabumise teatis postkasti. Saadetist hoiustatakse postkontoris 14 kalendripäeva, alates paki saabumisest postkontorisse. Seejärel tagastatakse pakk Bioeffectestonia.ee’le.

5.5.   Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.

5.6.   Bioeffectestonia.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Bioeffectestonia.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

6.         Tagastamisõigus

6.1      Bioeffectestonia.ee veebilehelt ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud toode Kliendile ei sobi, võib ta selle e-kauplusesse tagastada.

6.2     Kauba tagastamiseks kontakteeruge Bioeffectestonia.ee klienditeenindusega telefonil 50 39 727 või kirjutage e-kiri aadressile info@Bioeffectestonia.ee

6.3     Ostetud toode tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamist.

6.4     Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav toode olema kasutamata ning toote pakend terve ja kahjustamata.

6.5     14-päevane taganemisõigus ei kehti kaubale, kui:

1)        toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud;

2)        toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

3)        toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;

4)        tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu).

6.6     Kui selgub, et klient ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea klient tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

6.7     Kauba tagastamise korral tagastatakse Kliendile ostu eest tasutud summa 14-päeva jooksul arvates tagastatud kauba kohaletoimetamisest Bioeffectestonia.ee’le .

 

 

7.         Ostetud kauba/toodete kasutamine majandus- või kutsetegevuse eesmärgil (k.a juriidiline isik)

7.1     Juhul kui ostetud toodet on kasutatud majandus- või kutsetegevuse eesmärgil või on olnud ostjaks juriidiline isik, siis tavaline pretensioonide esitamise kord ei kehti. Nimetatud juhtumiste korral on reeglina pretensioonide esitamise aeg 6 kuud või rohkem, kui tootja on nii lubanud. Selle perioodi jooksul tootjapoolsete defektide ilmnemisel toode asendatakse või remonditakse.

7.2     Tooteid ei asendata kui:

1)        toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud;

2)        toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

3)       tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu).

 

8.         Vastutus

Bioeffectestonia.ee ja Klient vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

 

9.         Vääramatu jõud

Bioeffectestonia.ee ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Bioeffectestonia.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

10.     Isikuandmete kaitse ja turvalisus

10.1. Klient annab käesolevaga nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.

10.2. Tellimuse esitamisel Kliendi poolt sisestatud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning neid kasutatakse Müügilepingu täitmiseks ja Toodete pakkumiseks Kliendile. Klient nõustub oma kontaktandmete kasutamisega Bioeffectestonia.ee pakkumiste saamiseks. Kliendil on igal ajal õigus esitada taotlus pakkumiste saatmise lõpetamiseks ja/või kontaktandmete kustutamiseks andmebaasist.

10.3. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvasüsteeme, mis vastavad majandus- ja kutsetegevuse valdkonnas keskmisele mõistlikule tasemele.

10.4. Bioeffectestonia.ee ei näe Kliendi pangakaardi andmeid. Tehingu tegemiseks suunatakse Klient kolmandast isikust Maksekeskuse turvalisesse keskkonda. Maksmise hetkel toimub Kliendi kaardiandmete sisestus Kliendi poolt Maksekeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris. Bioeffectestonia.ee ei vastuta Kaardikeskuse poolt andmete kasutamise eest.

10.5. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Kliendi tellimuse kohta -perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, aadress, makseviis, Kasutustingimustega nõustumine ja müügipakkumiste saatmisega nõustumine.

10.6. Isikuandmeid töötleb RK Turundus OÜ, registrikoodiga 14300622, aadressiga Hundi tee 17-2, Haabneeme, Viimsi vald, Harju maakond 74001. 

10.7. Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud Toote vahendamiseks Kliendile, edastatakse veoteenust osutavale ettevõttele.

10.8. Kliendi isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate nõuetega.

10.9. Furgner kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid käesolevates Kasutustingimustes märkimata kolmandatele isikutele.

10.10. Furgneril on õigus edastada Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele juhul kui isikuandmete töötlemise kohustus tuleneb seadusest.

10.11. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed Furgneri, Tootja või veoteenuse osutaja registrist.

10.12. Klient annab Bioeffectestonia.ee-le nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud e-posti aadressil tellimuse kinnitus.

10.13. Klient annab Bioeffectestonia.ee-le nõusoleku saata reklaammaterjale ja müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud Kliendi e-posti aadressil juhul, kui Klient on avaldanud tellimuse esitamisel soovi taolisi teateid saada (linnukesega vastavas aknas). Kliendil on õigus hiljem taoline nõusolek tagasi võtta esitades vastavasisulise e-kirja e-postiaadressile info@furgner.com.

 

11.     Pretensioonide esitamise kord

11.1   Bioeffectestonia.ee vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon meiliaadressile info@Bioeffectestonia.ee

11.2  Pretensioonis tuleb ära märkida:

1)        Kliendi nimi ja kontaktandmed;

2)        Kaebuse esitamise kuupäev;

3)        Kauba puudus;

4)        Bioeffectestonia.ee'le esitatav nõue;

5)        Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

11.3  Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

11.4  Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

11.5  Bioeffectestonia.ee vastab pretensioonile kirjalikult 14 päeva jooksul pärast Kliendipoolse pretensiooni kättesaamist. Kui Bioeffectestonia.ee'l ei ole võimalik 14 päeva jooksul Kliendi pretensioonile vastata, teatatakse sellest kirjalikult koos põhjenduse ja tähtajaga, mis ajaks vastus saadetakse.

11.6  Bioeffectestonia.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.

11.7  Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Kliendil õigus nõuda toote asendamist. Juhul, kui toote asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi, on Kliendil õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.