BIOEFFECT EESTI

AVALEHT / BIOEFFECT POWER DUO GIFT SET

BIOEFFECT POWER DUO GIFT SET

Tootekood: BES824
Tarneaeg: 3 päeva

178,00 €

Kogus:

BIOEFFECT POWER DUO GIFT SET - EGF näoseerum 15ml+ EGF silmaseerum 6ml

Paljude auhindadega pärjatud BIOEFFECT EGF NÄOSEERUM uuendab naharakke, vähendab kortsusid, niisutab nahka sügavuti ning taastab selle noorusliku sära. EGF seerum sisaldab kõigest 7 koostisainet, on õrn ja sobilik ka kõige tundlikumale ja probleemsele nahale. Jätkub 3-4 kuud, võib kasutada ka silmade ümbruses, ei vaja peale näokreemi!

BIOEFFECT EGF SILMASEERUM on välja töötatud spetsiaalselt probleemse silmaümbruse naha olukorra parandamiseks.  Seerum vähendab turseid, pinguldab ning niisutab nahka ja vähendab kortsusid.

Ei sisalda lõhnaaineid, alkoholi ja õlisid.

Sobib kõikidele nahatüüpidele, ka väga tundlikuleja probleemsele nahale. 

 

KASUTAMINE: 

BIOEFFECT EGF NÄOSEERUM: Kanna õhtuti 2-4 tilka puhtale ja kuivale näonahale ja kaelale, tupsutades õrnalt ka silmaümbrusele. EI OLE VAJA KASUTADA NÄOKREEMI! BIOEFFECT EGF NÄOSEERUM 15 ml kestab regulaarse kasutamise korral 3-4 kuud. 

BIOEFFECT EGF SILMASEERUM: Vajuta õrnalt pakendi tagaosas olevat pumpa. Kanna väike kogus seerumit jahutava rullikuga puhtale kuivale nahale silmade ümbruses. Masseeri õrnalt sõrmeotstega  seerumi ühtlasemaks jaotumiseks ning oota 5-10 minutit enne teiste toodete pealekandmist. Parimate tulemuste saavutamiseks kasuta nii hommikul kui õhtul. Lisaks soovitame õhtuti BIOEFFECT EGF SEERUMIT ja hommikuti BIOEFFECT EGF PÄEVASEERUMIT


KOOSTIS: 

BIOEFFECT EGF SEERUM: GLYCERIN, WATER (AQUA), SODIUM HYALURONATE, TROMETHAMINE, SODIUM CHLORIDE, BARLEY (HORDEUM VULGARE) SEED EXTRACT, EGF (BARLEY SH-OLIGOPEPTIDE-1)